Logo Pif Paf Paintball Link do lokalizacji polskiej Link do lokalizacji angielskiej Link do lokalizacji niemieckiej

888-276-655

Do Państwa dyspozycji oddajemy kilka naszych miejsc - arenę laser tag, pole paintballowe, tor quadowy, VIP Room oraz namiot eventowy. To wszystko dostępne jest zaledwie 10 km od centrum Warszawy. U nas zorganizujesz każdą imprezę tj. impreza firmowa, urodziny, wieczór kawalerski, wieczór panieński, wycieczkę szkolną czy po prostu zwykła, wolną sobotę!

paintball
Dla każdego, od 12 roku życia! To gra polegająca na wyeliminowaniu przeciwnika za pomocą kulki z farbą. Kolory kulek są różne, najbardziej popularnymi jest żółty, pomarańczowy lub zielony. Do urozmaicenia gry oferujemy granaty dymne, granaty paintballowe. A do tego tysiąc scenariuszy dla urozmaicenia rozgrywki. Najbardziej popularnymi jest teamt deathmach, capture the flag, set the bomb, obrona prezydenta i wiele innych. Dzięki masce ochronnej na twarz gra w paintball jest bezpieczna. Jedyną obawą może być chęć kupna własnego markera po wizycie na naszym polu.
laser tag
Celem gry jest zebranie największej ilości punktów. Każdy gracz otrzymuje kamizelkę oraz pistolet. Graczy dzielimy na dwie drużyny lub “każdy gra sam”. Zadaniem gracza jest trafienie wiązką laserową w czujnik przeciwnika przez co nastąpi naliczenie punktów. Jest to w 100 % bezpieczne i dostępne dla osób od 9 roku życia. Wiązka laserowa jest nieszkodliwa dla wzroku, a dzięki kompletnemu zacienieniu areny widoczność lasera jest możliwa. Ilość oraz rodzaj scenariuszy jest nieograniczona i zależy od życzenia klienta. To świetne rozwiązanie na organizację urodzin dla dziecka i nie tylko. Nasz pistolet wysyłający wiązkę laserową waży zaledwie 400 gram! Arena to tematycznie przygotowane pola, które odzwierciedla miasto piratów. Dzięki zastosowaniu lamp UV klimat areny ma nabiera znaczenia i sensu.
splatmaster
Zupełnie bezpieczy i dostępny dla każdego od 9 roku życia. To dokładnie ta sama zasada jak w tradycyjnym paintballu. Splatmaster to marker, którego siła wytrzału kulki jest znacznie niższa niż w tradycyjnej wersji. Nie tylko to, ale również kulki są lżejsze i mniejsze. Do tego waga markera nie stanowi problemu dla dziecka. Każdy rodzic oraz osoba biorąca udział w grze może być spokojna o swoje bezpieczeństwo. Uzbrojeniem każdego gracza jest maska oraz mundur, który ochroni nas przed ubrudzeniem naszych ubrań.
catering
Karkóweczka, kiebłaska, tortilki i inne przekąski czekają dla Państwa. Potrawy przygotowane przez firmę cateringową są dostępne zarówno przed jak i po każdej z atrakcji. Oferujemy dwa fajnie przygotowane miejsca - VIP ROOM i namiot eventowy. Salka to muzyka, wypoczynek na wygodnych sofach przy miłym dla wzroku oświetleniu, zaś namiot co nic innego jak ognisko, pieczona kiełbaska i dobra zabawa. Dla zapoznania się z ofertą zapraszamy do cennika lub na kontakt mailowy. Jeśli czegoś brakuje w naszej ofercie, po prostu skontaktuj się z nami.
quady
Jest to wyzwanie dla osób posiadających prawo jazdy. Tu zaś mamy dwie możliwości. Jedną z nich jest tor, drugi to wyprawa po terenie. W zależności od czasu trawania wyprawa mamy do wyboru kilka tras. Dla osób wymagających i dla tych stawiających pierwsze kroki z jazdą. Błoto, woda i kurz to codzienność w takich wyprawach. Nie ma nic lepszego jak głos wydobywający się z rur wydechowych na koniec tygodnia!
Świetna alternatywa dla osób szukających wrażeń na świeżym powietrzu nie łamiąc przepisów. Impreza firmowa, wieczór kawalerski? Dla każdego coś dobrego.
W PRZECIWIEŃSTWIE DO KONKURENCJI, NIE LECIMY SOBIE W KULKI...

organizujemy:

urodziny
wieczory kawalerskie
imprezy firmowe
wieczory panieńskie
wycieczki szkolne
szkolenia

Wykonanie ds