Logo Pif Paf Paintball Link do lokalizacji polskiej Link do lokalizacji angielskiej Link do lokalizacji niemieckiej

888-276-655zaczeło się od wspólnego wypadu z kolegami. zwykły wypad w gronie kumpli. początkowo nie byliśmy zbytnio przekonani. sądziliśmy, że nie będzie w tym nic wielkiego. nie było, do momentu...

częstsze wypady zamieniły się w treningi i tunieje międzynarodowe. po zebraniu odpowiedniej ilości doświadczenia powstała firma pif paf paintball. dziś dostarczać ma ona niezapomnianych wrażeń i uśmiechu na twarzy zarówno dla młodszych jak i dorosłych osób. nie ma tu rozgraniczeń na płeć czy kolor skóry. gramy z każdym niezależnie od wszystkiego. oraniazujemy gry charytatywne jak również te zwykłe.

przemieniamy zwykłe urodziny i wieczory kawalerskie w niezapomniane przeżycia. stale się rozwijamy i poszerzamy swoją ofertę. z miłą chęcią współpracujemy z firmami zewnętrznymi tak, aby każdy klient wiedział, że tu może zrealizować swoje cele. bywa różnie, raz pod górkę, a raz z górki. pomimo tego wiemy jedno, każdy kto spróbuje, nie będzie w stanie oprzeć się przyjść tu jeszcze raz.

organizujemy wiele konkursów, promocji i ciekawych akcji społecznościowych. wystarczy śledzić nasz fanpage na facebooku. jesteśmy młodymi ludźmi, więc potrafimy wykazać się kreatywnością i zaangażowaniem. naszą główną cechą jest profesjonalizm. to najważniejsza rzecz, której się trzymamy.

ufając nam masz gwarancje, że przeżyjesz najlepszą grę paintballową jaką kiedykolwiek mógłbyś doświadczyć. zawsze dopinamy wszystko na ostatni guzik. nawet najmniejszy szczegół nie jest w stanie nam umknąć. uważasz, że to tylko puste słowa? przyjdź i poznaj nas, a gwarantujemy, że nie jesteśmy zwyczajnymi ludźmi.

zapraszamy!

organizujemy:

urodziny
wieczory kawalerskie
imprezy firmowe
wieczory panieńskie
wycieczki szkolne
szkolenia

Wykonanie ds