tel. +48 888 276 655 • ul. Trakt Lubelski 158, Warszawa

Zaczęło się od wspólnego wypadu z kolegami. Zwykły wypad w gronie kumpli. Początkowo nie byliśmy zbytnio przekonani. Sądziliśmy, że nie będzie w tym nic wielkiego. Nie było, do momentu…

Częstsze wypady zamieniły się w treningi i turnieje międzynarodowe. Po zebraniu odpowiedniej ilości doświadczenia powstała firma pif paf paintball. Dziś dostarczać ma ona niezapomnianych wrażeń i uśmiechu na twarzy zarówno dla młodszych, jak i dorosłych osób. Nie ma tu rozgraniczeń na płeć czy kolor skóry. Gramy z każdym niezależnie od wszystkiego. Organizujemy gry charytatywne, jak również te zwykłe.

Przemieniamy zwykłe urodziny i wieczory kawalerskie w niezapomniane przeżycia. Stale się rozwijamy i poszerzamy swoją ofertę. Z miłą chęcią współpracujemy z firmami zewnętrznymi tak, aby każdy klient wiedział, że tu może zrealizować swoje cele. Bywa różnie, raz pod górkę, a raz z górki. Pomimo tego wiemy jedno, każdy, kto spróbuje, nie będzie w stanie oprzeć, się przyjść tu jeszcze raz.

Organizujemy wiele konkursów, promocji i ciekawych akcji społecznościowych. Wystarczy śledzić nasz fanpage na facebooku. Jesteśmy młodymi ludźmi, więc potrafimy wykazać się kreatywnością i zaangażowaniem. Naszą główną cechą jest profesjonalizm. To najważniejsza rzecz, której się trzymamy.

Ufając nam, masz gwarancje, że przeżyjesz najlepszą grę paintballową, jaką kiedykolwiek mógłbyś doświadczyć. Zawsze dopinamy wszystko na ostatni guzik. Nawet najmniejszy szczegół nie jest w stanie nam umknąć. Uważasz, że to tylko puste słowa? Przyjdź i poznaj nas, a gwarantujemy, że nie jesteśmy zwyczajnymi ludźmi.

ZAPRASZAMY!