tel. +48 888 276 655 • ul. Trakt Lubelski 158, Warszawa

Splatmaster – prawdziwy paintball dla dzieci w Warszawie

Rozgrywki paintballowe bezpieczne dla dzieci, i to już od 9. roku życia? Poznaj splatmaster – wersję tego sportu przeznaczoną dla młodszych. 100% bezpieczna rozgrywka pod okiem profesjonalnej obsługi, z ciekawym scenariuszem to idealny pomysł na dziecięce urodziny lub inny event. W Pif Paf zapewniamy nowoczesny sprzęt i idealną przestrzeń do rozgrywki!

Splatmaster – o co w tym chodzi?

Splatmaster to paintball rozgrywany przy pomocy markerów o znacznie mniejszej sile wystrzału kulki niż tradycyjnie. Stosuje się również kulki o mniejszej średnicy – lżejsze i uderzające ze znacznie mniejszą siłą. Dzięki temu zabawa jest bezpieczniejsza i dostosowana do potrzeb młodszych użytkowników, a jednocześnie dostarcza równie wiele emocji.

Jak można grać?
Przykładowe scenariusze zabawy

Team Deathmatch, czyli wzajemne eliminowanie się drużyn, każdy na każdego, przechwycenie flagi – przygotujemy ciekawe scenariusze na każdy event.

Jak grać w splatmaster w Pif Paf?

Zapewniamy sprzęt, maski oraz mundury dla uczestników i dbamy o ich bezpieczeństwo. Wystarczy zabrać ze sobą wygodne, sportowe buty i dobry humor. Rozgrywka zazwyczaj trwa od 60 do 120 minut.

Skontaktuj się, aby uzyskać szczegółowe informacje i dołącz do gry!