tel. +48 888 276 655 • ul. Trakt Lubelski 158, Warszawa

Paintball

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy 40 markerów Amerykańskiej firmy BT. Dysponujemy 3 rodzajami markera : markerów, delta, combat oraz slice. Każdy z markerów różni się budową, wnętrze zaś jest dokładnie to samo.

BT DELTA to pistolet szturmowy, który używany jest przez jednostki antyterrorystyczne.

BT COMBAT to niezadwony produkt, który służy nam od początku istnienia firmy BT. Potrafi strzelać na powietrzu jak i pod wodą. Każde warunki są dla niego idealne.

BT SLICE to dokładne odzwierciedleniem COMBAT. Producent ułatwił dostęp bo boltu. W momencie ścięcia kulki wystarczy wyjąć jedną śrubkę i wyczyścić komorę.

Laser Tag

Holenderska firma Laser Maxx oferująca sprzęt do paintballa laserowy istnieje już 15 lat. Ich sprzęt udowadnia, że jest niezawodny. Co roku dokonywane są unowocześnienia dzięki czemu klienci mogą skosztować nowych rozwiązań, których zadaniem jest urozmaicenie rozgrywek.

Oprócz tego do Państwa dyspozycji maski z podwójną szybką, która zapobiega parowaniu. Ich kąt widzenia to aż 210 . Każdy grający w paintball lub splatmaster otrzymuje mundur od rozmiaru XS do XXXL. Dodatkowy ekwipunek tj. rękawiczki, kominiarki również jest do Państwa dyspozycji.